Olej Olivita Telový Vyživujúci

11,30 €

(Čistý obsah: 250 ml | 4,52 €/ 100 ml)

Dostupnosť: Skladom

Vyživujúci Telový Olej Olivita
Vyživujúci telový olej spája silnú kombináciu najviac hydratujúcich olejov pre hľbkovú výživu aj tej najsuchšej pokožky a napomáha upokojiť podráždenú kožu.

Obsahuje extra panenský olivový olej, ktorý je známy svojou hydratačnou bariérovou funkciou v koži, rovnako ako avokádový olej, ktorý pôsobí ako antioxidant a konopný olej prinášajúci veľké dávky mastných kyselín podstatných pre obnovenie bunkových membrán kože. ďalej je tvorený kokosovým olejom, ktorý ponúka vysoký obsah vitamínov E a K, zásadné vitamíny pre prevenciu predčasného starnutia pokožky, a slnečnicový olej poskytujúci večmi intenzívnu výživu a napomáhajúci minimalizovať strie a predchádzať škodám spôsobených slnkom.

Obsah: 250 ml
Bez parabénov - Netestujeme na zvieratách

Objednávky vytvorené a zaplatené do 13:00 hod. pracovného dňa budú spracované v ten istý deň, v prípade voľného dňa najbližší pracovný deň.

Spôsob použitia Vmasírujte do pokožky po sprche alebo kúpeli, alebo kedykočvek, kedy bude vaša koža suchá, napätá alebo podráždená. Pre lepší výsledok odporúčame vykonač peeling tela. Zloženie: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, Cannabis Sativa Seed Oil*, Persea Gratissima(Avocado) Oil*, Lavandula Hybrida Herb Oil*, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, Limonene, Linalool, Geraniol, Coumarin. * Suroviny z ekologického poľnohospodárstva. 100% Suroviny z ekologického poľnohospodárstva. 89,8 % prírodného pôvodu. Certifikácia COSMOS ORGANIC spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa štandardu COSMOS http://cosmos.ecocert.com/