Krém Výživný Hydratačný Na Tvár 24h

13,20 €

(Čistý obsah: 50 ml | 26,40 €/ 100 ml)

Dostupnosť: SkladomHydratačný výživný krém na tvár La Chinata má vysoký obsah extra panenského olivového oleja, ktorý okrem zvlhčovania a zvláčňovania pokožky tváre poskytuje potrebné antioxidanty na potlačenie známok starnutia.

Jeho zloženie obsahuje hidromanyl, čo je dlhodobo pôsobiaci prírodný hydratačný komplex, ktorý udržuje potrebnú hladinu vody na pokožke po celý deň. Okrem toho je obohatený o hydrolyzovaný kolagén a zvlhčovací faktor, účinnú zložku na báze hydratačných solí, aminokyselín a prirodzene sa vyskytujúcich proteínov.

Bez parabénov - Netestujeme na zvieratách

Objednávky vytvorené a zaplatené do 13:00 hod. pracovného dňa budú spracované v ten istý deň, v prípade voľného dňa najbližší pracovný deň.

Tento hydratačný krém je ideálny pre osoby so suchou alebo zrelou pokožkou, pretože okamžite pôsobí na štruktúru pokožky a okamžite ju zanecháva jemnú a hydratovanú. Odporúčame ju nanášať ráno a večer na čistú pokožku a jemne masírovať až do úplného vstrebania. Nezabudnite, že tajomstvom zdravej pokožky je hydratovaná pokožka po celý deň. Obsah: 50 ml