Krém Z Čiernych Olív

4,60 €

(Čistý obsah: 180 gr | 25,56 €/Kg)

Dostupnosť: Skladom

Stredomorské pokušenie„Pâté“ je francúzsky vynález od stredoveku, znamená „pasta“. Hovorí sa, že prvá olivová pasta, známa aj ako „olivada“ alebo „tapanáda“, pochádza z Provensalska, hoci niektorí tvrdia, že už predtým existovala v iných stredomorských krajinách.

La Chinata si vybrala na výrobu tapanád celý rad stredomorských výrobkov, okrem olív, napríklad korenie, paradajky,hríbiky, baklažán... a pripravila vynikajúce tapanády obohatené o extra panenský olivový olej, ktoré sú lákavým predjedlom, jednoducho rozotierateľné na krajec chleba.

Okrem toho sú gastronomické možnosti úplne nekonečné: môžete ich pridať do šalátov, cestovín, pizze alebo ich použiť na zeleninu, ryby alebo biele mäso.
Tieto výrobky odporúčame jesť s La Chinata Picos, Rosquitas alebo Regañás.

Obsah: 180 g.

Zloženie:

Čierne olivy (97%), extra panenský olivový olej.


Olivy Manzanilla Cacereña sú známe po celom svete ako vynikajúce stolové olivy. Táto odroda, ktorá bola zozbieraná a vybraná v oblasti Sierra de Gata na severe Cáceres, má vynikajúci pomer buničiny / kosti


Objednávky vytvorené a zaplatené do 13:00 hod. pracovného dňa budú spracované v ten istý deň, v prípade voľného dňa najbližší pracovný deň.

Zloženie:Čierne olivy (93%), soľ, extra panenský olivový olej (2,4%), regulátor kyslosti (kyselina mliečna). Výživové informácie na 100g Energetická hodnota/Energy 1069KJ/260 KCal Tuky celkom/Total fats 27,1g Nasýtené tuky/Saturated fats 8,7g Uhľovodíky/Carbohydrates 0,8g Cukor/Sugar 0,8g Vláknina/Fibre 3,2g Bielkoviny/Protein 1,6g Soľ/Salt 4,6g Alergény:Neobsahuje. GMO