Krém S Paprikou A Baklažánom

4,60 €

(Čistý obsah: 180 gr | 25,56 €/Kg)

Dostupnosť: Skladom


Krém z papriky a baklažánu, je dokonalým doplnkom pre váš obed a večeru. Vyrobené z produktov vyššej kvality z extremadurskej záhrady a s extra panenským olivovým olejom, je to gurmánsky výrobok, ktorý dodá každému receptu nádych osobnosti.

S mäsom a zeleninou, ako aj v cestovinách alebo omáčkach, je to jemný krém s intenzívnou chuťou, ktorý pripomína oparenie a umožňuje množstvo kulinárskych kombinácií.

Hmotnosť: 180 g

Objednávky vytvorené a zaplatené do 13:00 hod. pracovného dňa budú spracované v ten istý deň, v prípade voľného dňa najbližší pracovný deň.

Paprika (30%), paradajková dužina, baklažán (19%), extra panenský olivový olej (14,8%), paradajkový pretlak, cibuľa, fruktóza, mliečne proteíny, vinný ocot, bazalka, petržlen, modifikovaný kukuričný škrob, soľ, regulátor kyslosti (kyselina mliečna), prírodná aróma Výživové informácie na 100g Energetická hodnota/Energy 72 kJ/175 kcal Tuky celkom/Total fat 14,9g Nasýtené tuky/Saturated fat 1,7g Uhľovodíky/Carbohydrates 5,9g Cukor/Sugar 5gVláknina/Fibre 3,9g Bielkoviny/Protein 2,4g Soľ/Salt 0,6g Alergény: Mlieko. GMO:Výrobok bez GMO.