Gourmet ďalšie produkty

položiek: 9

 • Čaj S Olivovým Listom, Ružou A Čučoriedkami
  Čaj z olivových listov, ruží a čučoriedok z La Chinata, je kombináciou prírodných produktov, ktoré poskytujú veľa vlastností a zdravotných výhod a vyznačujú sa sladkou, ovocnou a intenzívnou chuťou.
  8,70 €

  (Čistý obsah: 30 gr | 290,00 €/Kg)
 • Chorizo Ibérico De Bellota
  CHORIZO IBÉRICO DE BELLOTA ​​La Chinata pochádza z iberských ošípaných chovaných a kŕmených výlučne žaluďmi a prírodnými bylinkami Extremeña Dehesa.
  7,60 €

  (Čistý obsah: 80 gr | 95,00 €/Kg)
 • Mandle Pražené S Rozmarínom A Údenou Paprikou
  Mandle La Chinata opečené na extra panenskom olivovom oleji, s rozmarínom a paprikou, sa vyrábajú z mandlí odrody "Marcona", ktorá sa pestuje iba v Španielsku. Vyznačuje sa jedinečnou textúrou a vynikajúcou chuťou, vďaka ktorej ju všetci spotrebitelia oceňujú na celom svete.
  8,60 €

  (Čistý obsah: 110 gr | 78,18 €/Kg)
 • Paprika Ostrá Šupinky
  Šupinky z ostrej papričky La chinata sú veľmi vzácna korenina. Jej vôňa, farba a chuť sú vlastnosti, ktoré sa dajú reprodukovať iba na severe Extremadury a prostredníctvom nášho procesu spracovania. Je pod označením pôvodu „Pimentón de la Vera“, čím zaručuje najvyššiu kvalitu. Hmotnosť: 24 g Cena: 4,80
  4,80 €

  (Čistý obsah: 24 gr | 200,00 €/Kg)
 • Paprika Sladká Šupinky
  Sladká paprika La chinata je na svete jedinečná. Jej vôňa, farba a chuť sú vlastnosti, ktoré sa dajú reprodukovať iba na severe Extremadury a prostredníctvom nášho procesu spracovania. Je pod označením pôvodu „Pimentón de la Vera“, čím zaručuje najvyššiu kvalitu. Hmotnosť: 24 g Cena: 4,80
  4,80 €

  (Čistý obsah: 24 gr | 200,00 €/Kg)
 • Pražené Kešu Oriešky
  Opečené kešu orechy s extra panenským olivovým olejom, hľuzovkou a údenou papričkou sú veľmi zdravé predjedlá, ktoré sú súčasťou našej ponuky gurmánskych orechov. Vyrábajú sa so špeciálnou zmesou celého trstinového cukru, hľuzovky Melanosporum a extra panenským olivovým olejom. Výsledkom je vynikajúci oriešok kešu, s intenzívnou chuťou hľuzovky a údeným a sladkým nádychom vďaka paprike.
  8,60 €

  (Čistý obsah: 110 gr | 78,18 €/Kg)
 • Rustikálne Minityčinky
  Rustikálne vrcholy s EPOO La Chinata sú gurmánsky výrobok, ktorý sa skladá z prémiovej pšenice a dochutíme tým najlepším extra panenským olivovým olejom z našej úrody.
  2,80 €

  (Čistý obsah: 140 gr | 20,00 €/Kg)
 • Rustikálne Placky "regañás"
  Rustikálny Regañás s EPOO La Chinata sú chrumkavé a jemné chlebové placky z nášho sortimentu pekárskych výrobkov pre labužníkov vyrobené z EPOO z našej vlastnej úrody. Majú ľahkú toastovú príchuť a svieži nádych EPOO, ideálne pre našu širokú škálu mäsových a morských plodov, ako aj pre náš sortiment syrových krémov, pre náš sortiment zeleninových a ovocných džemov a sú ideálnym doplnkom našich pripravených jedál. zo zeleninových krémov a Fabada a la Asturiana, náš Oxtail a la Cordobesa a náš Tripe a la Madrileña, ako aj na klobásy a šaláty. Obsah: 150 gramov.
  3,70 €
 • Sušená Bravčová Sviečkovica (lomo De Cebo De Campo Ibérico)
  Sušená bravčová sviečkovica (Lomo de cebo de campo ibérico) pochádza z jednej z najušľachtilejších a najkvalitnejších častí iberských ošípaných. Jeho vôňa a chuť sú jedinečné, rovnako ako jeho zvláštna žilnatosť, infiltrácie tukov, ktoré ho tak veľmi charakterizujú. Vyrába sa z iberských ošípaných, ktoré sú chované pod holým nebom na pastvinách Extremadura, kŕmené bylinkami, žaľuďmi a obilninami, ako aj všetkým, čo pastviny ponúkajú. Pyrenejský panenka vysoko cenená pre svoju textúru a chuť. Produkt je starostlivo zabalený, nakrájaný na tenké plátky pripravený na priame podávanie. Odporúča sa vybrať z chladničky aspoň hodinu pred požitím aby sa produkt prispôsobil izbovej teplote a tak sa mohla plne oceniť jeho aróma a chuť . Jedná sa o vynímajúci produkt, ktorý môžete doplniť o pár kvapiek nášho extra panenského olivového oleja La Chinata, ale aj našimi plackami Regañas. Rovnako tak sa veľmi dobre hodí k našim lahodným červeným vínam La Chinata. Hmotnosť: 80 gr
  9,10 €