Domácnosť

položiek: 8

 • Aromatická Sviečka Čerešňový Kvet
  Aromatická sviečka Čereňový kvet Je to elegantná sviečka v sklenenej nádobe, ktorá vytvára príjemnú vôňu v domácnosti, alebo kdekoľvek inde vďaka príjemnej aróme, ktorá evokuje jarnú vôňu čerešňových kvetov. Spaľovaním knôtu, vyrobeného zo 100% bavlny, ľahko šíri parfum do okolia a zaisťuje čistý plameň s takmer žiadnym dymom. Vytvára tak pokojnú a útulnú atmosféru. Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému formátu je objektom perfektnej dekorácie pre akékoľvek miesto a je pripravený na použitie kedykoľvek počas dňa av rôznych kontextoch; v zasadacej miestnosti, v kúpeľni, v miestnosti alebo obývacej miestnosti, v čakárni a tak ďalej.
  11,20 €

  (Čistý obsah: 175 g | 6,40 €/ 100 g)
 • Aromatická Sviečka Divoký Figovník
  Aromatická sviečka divého figového stromu La Chinata je vyrobená s prírodnou esenciou extra panenského olivového oleja a divého figového stromu, ktorý prebúdza zmysly sviežou a intenzívnou vôňou figy a jemným a relaxačným svetlom. Je to elegantná sviečka v sklenenej nádobe, ktorá vytvára príjemnú vôňu v domácnosti alebo kdekoľvek inde vďaka príjemnej aróme, ktorá evokuje figové polia, ktoré sú charakteristické pre pastviny Extremadura. Spaľovaním knôtu, vyrobeného zo 100% bavlny, ľahko šíri parfum do okolia a zaisťuje čistý plameň s takmer žiadnym dymom. Vytvára tak pokojnú a útulnú atmosféru. Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému formátu je objektom perfektnej dekorácie pre akékoľvek miesto a je pripravený na použitie kedykoľvek počas dňa av rôznych kontextoch; v zasadacej miestnosti, v kúpeľni, v miestnosti alebo obývacej miestnosti, v čakárni a tak ďalej.
  11,20 €

  (Čistý obsah: 175 g | 6,40 €/ 100 g)
 • Doska Na Krájanie Z Olivového Dreva S Rúčkou
  „Veľká rustikálna doska z olivového dreva s kôrou z olivovníka. Ošetrená olivovým olejom a prírodným včelím voskom. Používa sa na rezanie, krájanie, servírovanie ... Približné rozmery dĺžka 35/45 cm, širka 19/23 cm, hrúbka približne 1,2 / 1,5 cm
  27,50 €
 • Nádobka Na Olej Zabraňujúca Vykvapkávaniu 250 Ml
  Sklenená fľaša s lievikom, 250 ml. Je to kónická sklenená fľaša s lievikom zo skla Pyrex, špeciálne navrhnutá na olej, alebo ocot. Lievik bol vyrobený ručne, čo zaručuje jeho perfektnú funkciu. Navrhnuté tak, aby sa zabránilo problémom s odkvapkávaním a škvrnám.
  12,50 €
 • Nádobka Na Olej Zabraňujúca Vykvapkávaniu 500 Ml
  Sklenená fľaša s lievikom, 500 ml. Je to kónická sklenená fľaša s lievikom zo skla Pyrex, špeciálne navrhnutá na olej, alebo ocot. Lievik bol vyrobený ručne, čo zaručuje jeho perfektnú funkciu. Navrhnuté tak, aby sa zabránilo problémom s odkvapkávaním a škvrnám.
  15,80 €
 • Osviežovač Vzduchu S Vôňou Divokého Figovníku
  Originálna esencia na parfumovanie miestností vášho domu. Je to jemná a svieža vôňa, ktorá pripomína voňavé figové polia, ktoré sú charakteristické pre oblasť Extremadura. Zanecháva príjemnú a jedinečnú arómu domova. Ľahko sa používa , vďaka difúzeru má dlhodobú životnosť a nezanecháva mokré stopy. Obsah: 150 ml.
  7,40 €

  (Čistý obsah: 150 ml | 4,93 €/ 100 ml)
 • Osviežovač Vzduchu S Vôňou Olivového Kvetu
  Originálna esencia na parfumovanie miestností vášho domu. Je to jemná a svieža vôňa, ktorá pripomína voňavé olivové polia, ktoré sú charakteristické pre oblasť Extremadura. Zanecháva príjemnú a jedinečnú arómu domova. Ľahko sa používa , vďaka difúzeru má dlhodobú životnosť a nezanecháva mokré stopy. Obsah: 150 ml.
  7,40 €

  (Čistý obsah: 150 ml | 4,93 €/ 100 ml)
 • Osviežovač Vzduchu V Spreji S Vôňou Čerešňového Kvetu
  Originálna esencia na parfumovanie miestností vášho domu. Nechajte sa unášať jarnou vôňou čerešňových kvetov, ktorá evokuje polia čerešňových kvetov a zanecháva príjemn a jedinečnú arómu domova. Ľahko sa používa , vďaka difúzeru má dlhodobú životnosť a nezanecháva mokré stopy. Obsah: 150 ml.
  7,40 €

  (Čistý obsah: 150 ml | 4,93 €/ 100 ml)