Balzamikový Aromatizovaný Figový Krém

4,80 €

(Čistý obsah: 150 gr | 32,00 €/Kg)

Dostupnosť: Skladom


Aromatizovaný balzamikový ocot z Fig La Chinata sa vyznačuje intenzívnou a sladkou chuťou, tmavou farbou a hustou textúrou.

Objednávky vytvorené a zaplatené do 13:00 hod. pracovného dňa budú spracované v ten istý deň, v prípade voľného dňa najbližší pracovný deň.

Vyrába sa tradičným spôsobom macerovaním prírodných fíg z Extremadury, v ktorých sa zachovávajú všetky jeho vlastnosti a charakteristickejšia aróma. Je to ideálny produkt pre labužníkov pre mäso a ryby, ako aj pre šaláty alebo grilovanú zeleninu, carpaccios, omáčky a konzervované syry. Tiež na ovocný šalát a na marinovanie rýb a mäsa. Obsah: 150 ml Zloženie:Ocot Aceto balsámico di Módena IGP (70%) (vinný ocot, koncentrovaný hroznový mušt, farbivo (karamel)) (siřičitany), cukor, glukózovo-fruktózový sirup, zahusťovadlo (modifikovaný škrob, xanthanová guma), aróma. Výživové informacie na 100g Energetická hodnota/Energy 811 kJ/191 kcalTuky celkom/Total fat 0g Nasýtené tuky/Saturated fat 0g Uhľovodíky/Carbohydrates 45g Cukor/Sugar 41g Vláknina/Fibre 0g Bielkoviny/Protein 0g Soľ/Salt 0,og Alergény: Obsahuje siřičitany. GMO:Výrobok bez GMO.