Aromatická Sviečka Divoký Figovník

11,20 €

(Čistý obsah: 175 g | 6,40 €/ 100 g)

Dostupnosť: Skladom

Aromatická sviečka divého figového stromu La Chinata je vyrobená s prírodnou esenciou extra panenského olivového oleja a divého figového stromu, ktorý prebúdza zmysly sviežou a intenzívnou vôňou figy a jemným a relaxačným svetlom.

Je to elegantná sviečka v sklenenej nádobe, ktorá vytvára príjemnú vôňu v domácnosti alebo kdekoľvek inde vďaka príjemnej aróme, ktorá evokuje figové polia, ktoré sú charakteristické pre pastviny Extremadura.
Spaľovaním knôtu, vyrobeného zo 100% bavlny, ľahko šíri parfum do okolia a zaisťuje čistý plameň s takmer žiadnym dymom. Vytvára tak pokojnú a útulnú atmosféru.

Vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému formátu je objektom perfektnej dekorácie pre akékoľvek miesto a je pripravený na použitie kedykoľvek počas dňa av rôznych kontextoch; v zasadacej miestnosti, v kúpeľni, v miestnosti alebo obývacej miestnosti, v čakárni a tak ďalej.

Objednávky vytvorené a zaplatené do 13:00 hod. pracovného dňa budú spracované v ten istý deň, v prípade voľného dňa najbližší pracovný deň.