Antioxidačný Sprchový Gél Olivita

8,50 €

(Čistý obsah: 250 ml | 3,40 €/ 100 ml)

Dostupnosť: Skladom

Antioxidačný Sprchový Gél Olivita

Jemný kúpeľový gél vyrobený z prísad ako aloe vera, rastlinka známa svojimi zvlhčujúcimi a upokojujúcimi vlastnosťami spolu s najsilnejšími antioxidantmi v prírode, ako sú camu camu, spirulina a chlorella, ktoré pomáhajú regenerácii buniek. Extrakt z olivového oleja a z granátového jablka zabezpečí, že pokožka bude vyzerať žiarivejšie a zostane jemná bez podráždenia. Vhodná pre všetky typy pleti.

Obsah: 250 ml
Bez parabénov - Netestujeme na zvieratách

Objednávky vytvorené a zaplatené do 13:00 hod. pracovného dňa budú spracované v ten istý deň, v prípade voľného dňa najbližší pracovný deň.

Zloženie: Aqua(Water), Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract*, Punica Granatum Fruit Extract*, Curcuma Longa Root Oil*, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Chlorella Pyrenoidosa Extract, Spirulina Platensis Extract, Citrus Reticulata Peel Oil, Benzyl Alcohol, Propanediol, Betaine, Citric Acid, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Limonene * Suroviny z ekologického poľnohospodárstva 20,157% suroviny z ekologického poľnohospodárstva.. 96,994% prírodného pôvodu. Certifikácia COSMOS ORGANIC spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa štandardu COSMOS http://cosmos.ecocert.com/